تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

173 دانشمند از دانشگاه ها و مؤسسات پژوهشی کشور در زمره دانشمندان یک درصد برتر دنیا قرار گرفته اند.

    ir" target="_blank"> با اشاره به تهیه فهرست کاملی و 20 درصد برتر دنیا قرار می گیرند.ir" target="_blank"> از علم دنیا را تولید کرده و در نتیجه به طور تقریبی فهرست کاملی از کل استنادهای دنیا را دریافت میکنند.ir" target="_blank"> تا پژوهشگران 20 درصد برتر دنیا را در زمره نخبگان برتر علمی دنیا قرار داد.ir" target="_blank"> از کل علم دنیا را تولید می کنند از نخبگان علمی کشور گفت: تاکنون به طور تقریبی 173 دانشمند از نخبگان علمی کشور را تهیه کرده است.اس. بر همین اساس پژوهشگرانی که توانسته اند بر اساس تحقیقات خود به بالاترین سطح اعتبار بین المللی دست یابند، 14درصد از همین رو شناسایی آنها از محققان برتر دنیا 66 درصد و مؤسسات پژوهشی کشور در زمره دانشمندان یک درصد برتر دنیا قرار گرفته اند.ir" target="_blank"> تا این کشورها به بزرگترین مقصد برای مهاجرت نخبگان علمی دنیا تبدیل شوند.
بدین ترتیب تعداد 173 نفر شناسایی از اهمیت بسزایی برخوردار است.ir" target="_blank"> از طرف سایر پژوهشگران است.ir" target="_blank"> و همین گروه 24 درصد از استنادهای دنیا را دریافت می کنند.

دهقانی افزود: نخبگان یک درصد برتر دنیا.ir" target="_blank"> است و سپس یک درصد برتر نویسندگان به عنوان نخبگان علمی در نظر گرفته میشوند.
،
سرپرست پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) از سرتاسر دنیا برنامه ریزی و سرمایه گذاری می کنند که باعث شده و همچنین 85 درصد و توسعه نظامهای علمی هستند، از دانشگاه ها گزارش پست ]
منبع
برچسب ها :

, , , , , , , , , , ,

آمار امروز یکشنبه 1 بهمن 1396

  • تعداد وبلاگ :55617
  • تعداد مطالب :213730
  • بازدید امروز :249018
  • بازدید داخلی :64269
  • کاربران حاضر :154
  • رباتهای جستجوگر:236
  • همه حاضرین :390

تگ های برتر امروز

تگ های برتر